MOvember OREMNTS woman black 15

2015

Spojení krušných hor a kníru v každoroční movembrovské grafice od tetovacího studia ArtCore Commando. Originální design 2015, který je vyroben jen pro tuto akci. 50Kč z každého trička putuje na nadční účet MOvember.com

Kvalitní dámské tričko vyšší gramáže. Průkrčník s úzkým lemem z vrchového materiálu s přídavkem 5 % elastanu. Vnitřní část zadního průkrčníku začištěna páskou v barvě materiálu. Zpevňující ramenní páska. Projmutý střih s bočními švy. Prohloubený kulatý výstřih.

Barva: černé tričko s bílým potiskem

Materiál: 100% bavlna, 180g/m2

Výroba: Tričko bude vyrobeno během 7-10dní od odbjednání. V den výroby budete kontaktováni na Váš email, poté bude doručováno dle Vašich požadavků (osobní odběr, česká pošta)

Zvolte si variantu:

Cena od 650,00 Kč

MOvember je celosvětová akce na podporu rakoviny prostaty. Proč MOVEMBER? Je to spojení moustache (knírku) a novemberu (listopadu). MObratři si pěstují během listopadu knírky, MOsestry je v tom podporují a tím tak společně táhnout za jeden MOprovaz! Krušnohorská komunita I LOVE OREMNTS podporuje tuto akci už několik let a každoročně si necháváme narůst knírky, tím tak poutáme na sebe pozornost ostatních a celou MOakci dostáváme do co nejširšího podvědomí svého okolí. K tomu si navíc necháváne vyrábět OREMNTS MOtrička z každoročním originální designem. Výtěžek z každého trička putuje na transparentní účet https://cz.movember.com/ odkud se vybrané peníze, už jménem nadace, dále používají pro boj s rakovinou prostaty na celém světě.

Kolekce MOvember 2015