MOvember OREMNTS kryt telefonu 15

2015

Spojení krušných hor a kníru v nové movembrovské grafice 2015 od tetovacího studia ArtCore Commando.

Tento silikonový MOkryt telefonu je ideálním ochranným prvkem, který ochrání Váš telefon a to hlavně choulostivou zadní a boční stranu telefonu před nečistotami, prachem a drobnými oděrkami. Navíc díky listopadovému designu MOvember OREMNTS dostane velice originální vzhled a může být skvělý doplněk k MOtričku! Originální kryt je od firmy Picasee a výtěžek z krytu putuje na nadaci MOvember!

Výroba: Kryt bude vyroben během 7-10dní od odbjednání. V den výroby budete kontaktováni na Váš email, poté bude doručováno dle Vašich požadavků (osobní odběr, česká pošta)

Zvolte si variantu:

299,00 Kč
Please select variants first

MOvember je celosvětová akce na podporu rakoviny prostaty. Proč MOVEMBER? Je to spojení moustache (knírku) a novemberu (listopadu). MObratři si pěstují během listopadu knírky, MOsestry je v tom podporují a tím tak společně táhnout za jeden MOprovaz! Krušnohorská komunita I LOVE OREMNTS podporuje tuto akci už několik let a každoročně si necháváme narůst knírky, tím tak poutáme na sebe pozornost ostatních a celou MOakci dostáváme do co nejširšího podvědomí svého okolí. K tomu si navíc necháváne vyrábět OREMNTS MOtrička z každoročním originální designem. Výtěžek z každého trička putuje na transparentní účet https://cz.movember.com/ odkud se vybrané peníze, už jménem nadace, dále používají pro boj s rakovinou prostaty na celém světě.

Kolekce MOvember 2015