MOvember

MOvember je celosvětová akce na podporu boje s rakovinou prostaty. Proč MOVEMBER? Je to spojení moustache (knírku) a novemberu (listopadu). MObratři si pěstují během listopadu knírky, MOsestry je v tom podporují a tím tak společně táhnout za jeden MOprovaz! Krušnohorská komunita OREMNTS podporuje tuto akci už několik let a každoročně si necháváme narůst knírky, tím tak poutáme na sebe pozornost ostatních a celou MOakci dostáváme do co nejširšího podvědomí svého okolí. K tomu si navíc necháváne vyrábět MOtrička s každoročním originální designem. Výtěžek z každého trička putuje na transparentní účet www.movember.com odkud se vybrané peníze, už jménem nadace, dále používají pro boj s rakovinou prostaty na celém světě.

Každoročně se nám povede pomocí MO_OREMNTS_triček a jednotlivých darech ostatních vybrat na transparentní MOúčet kolem dvaceti tisíc a rok co rok máme větší cíle!

Kdo by chtěl táhnout za týmový provaz OREMNTS jako MObro nebo MOsis, tak si nechá narůst knírek nebo podporuje své blízké a všude vysvětluje proč vlastně ten listopadový knírek existuje. Dále svým profilem se každoročně před listopadem zaregistruje k nám do MOvember_OREMNTS_týmu kde vyplní pár základních údajů, vloží fotku a sleduje rostoucí transparentní účet!

NOVINKA - Kolekce MOvember 2021

Kolekce MOvember 2020

Kolekce MOvember 2019

Kolekce MOvember 2018

Kolekce MOvember 2017

Kolekce MOvember 2016

Kolekce MOvember 2015

Kolekce MOvember 2014

Kolekce MOvember 2013